Portal

bpclubs.pl to serwis poświęcony kulturze i muzyce klubowej, powstał w 2008r pod nazwą bp-ogloszenia.pl. Jako nieliczni możemy pochwalić się tym że przez któtki okres naszej dziłalności zdołaliśmy nawiązać współprace z wieloma: klubami, DJ-mi, firmami a także objęliśmy patronat medialny nad kilkudziesięcioma imprezami, zaczynając: od małych klubowych po imprezy masowe oraz plenerowe. Jak dotychczas udało się nam stworzyć prężnie działający portal, który skupia z dnia na dzień coraz większa uwagę artystów, organizatorów oraz osób szukających informacji.

O nas

Na bazie doświadczeń zbudowaliśmy portal zaawansowanej społeczności, który z jenej strony zapewni Wam nie tylko szybki dostęp do informacji, ale będzie częścią Waszego życia, pomoże nawiązać kontakty i skupić się na rzeczach które sprawiają przyjemność: ulubiony pub, klub, muzyka, dj, nowi znajomi, wymiana zdjęć, dyskusje, wspólne wyjścia. Twoja noc może stać się zupełnie inna jeżeli wiesz gdzie iść i z kim. Spotkaj się tam z nami i daj się ponieść. Poczuj atmosferę, daj się sfotografować naszym fotografom, jestesmy na najlepszych imprezach . Zobacz wysokiej jakości zdjęcia, ciekawe ujęcia. Nie czekaj, podziel się z wybranymi przez siebie osobami tym wszystkim co sprawiło Ci radość tej nocy.

Współpraca

Nasz serwis serdecznie zaprasza do nawiązywania współpracy polegającej na: promocji lokalu, patronie medialnym, serwisami internetowymi, wymianie linków. Każda forma współpracy wymaga inwidualnego podejścia, dlatego też jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu się do inwidualnych potrzeb. Nie działamy według oklepanych schematów, stawiamy na dynamizm oraz kretywność. Dlatego też każda forma współpracy wymaga głębokiej analizy, rozmów oraz spotkań. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną współpracą z nami skontaktuj się reklama@bpclubs.pl